Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ma Cherie Arimminum dorost

24. 2. 2008

Jmenuji se Ma Cherie Arimminum . Moje paní mne miluje,říká mne Šery,také že jsem její zlatíčko,drahoušek ale občas také říká bestie,no to vždycky když si sní chci hrát a štípnu ji do ruky či do brady,sem tam ji rozkousnu bundu nebo človíčkům co k ní chodí. To se pak panička zlobí,zprvu si říkala že jsem jen temperamentní jako správná Italka také že se mne mění zoubky. No zoubky už mám vyměněné a štípu o poznání méně, ale strašně mne to baví ,jak se nedává pozor hned někomu dám štípaného hubana,samozřejmě spořádným oblíznutím a hned zas letím pryč. Ale panička doufá že s toho vyrostu a také říká že snad Cira ani Denyska nebyla Čsv neboť byly klidné a poddajné,poslušné a další blabla...ale zas že byly nedůvěřivé a já se ani čerta nebojím a pokud by si někdo dovoloval umím vrčet že se všichni třesou.
Chodím na cvičák kde se mne líbí a pilně cvičím abych se prý uklidnila,poslouchala a jednou dělala zkoušky pokud se dám přemluvit na štěkání neboť zatím nevím co to je a jak se to dělá. Ale je mne teprve 5 měsíců tak mám času dost.
Až udělám nějaké záslužné pokroky,či absolvuji nějakou výstavu nebo něco provedu panička to sem vždy napíše aby se to vědělo.
Jinak taky panička říká že snad nejsem ani čévéčko neboť se ničeho nebojím do všeho a na všechny se bezhlavě vrhám. Nevyji,přivolání mám jako malinois a tak nějak se ji zdá že moc dobře poslouchám ,a taky nechápu co po mne chce když říká stopa a hledej. No není ve všem posvícení,že?
Taky jsem trochu dominantní vůči psům jak na mne někdo zavrčí tak mu to jdu oplatit,prý bych si měla uvědomit že jsem miminko a spíše se podřídit,ale na to máme odlišný názor. Ale to se časem taky prý spraví,no uvidíme.

Obrazek
 
 

Náhledy fotografií ze složky Arimminum Ma Cherie